Sort by
  • Shut Up and Play the Piano

    ★★★★

  • Certified Copy

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★

  • Mimaroğlu: The Robinson of Manhattan Island

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Ethos

    ★★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★½

  • Bonnie and Clyde

    ★★★★

  • One Love

    ★★★★

  • Cadillac Records

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★