Sort by

Claudia has logged 20 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★
Edit this entry  
23
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
16
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★
Edit this entry  
15
All Eyez on Me

All Eyez on Me

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Black Hawk Down

Black Hawk Down

2001
×
★★★½
Edit this entry  
10
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Edit this entry  
10
Lucy

Lucy

2014
×
★★½
Edit this entry  
09
X2

X2

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★½
Edit this entry  
04
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Sleepless

Sleepless

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
½
Edit this entry  
02
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Death Note

Death Note

2017
×
½
Read the review Edit this entry