Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
First Man

First Man

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★
Edit this entry  
08
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Edit this entry  
31
The Wife

The Wife

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★
Edit this entry  
27
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
13
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
Edit this entry  
09
The Cider House Rules

The Cider House Rules

1999
×
★★★
Edit this entry