Sort by

clem clem has logged 10 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
★★★★
Edit this entry  
03
Ghosted

Ghosted

2023
×
★½
Edit this entry  
02
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Red Notice

Red Notice

2021
×
★½
Edit this entry  
02
All Your Faces

All Your Faces

2023
×
★★★½
Edit this entry  
02
Midnight Express

Midnight Express

1978
×
★★
Edit this entry