Sort by
  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★★

  • Paris Is Burning

    ★★★★★

  • Twin Peaks

    ★★★★★

  • Billy Jack

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • They All Laughed

    ★★★★½

  • Eating Raoul

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Rhapsody in August

    ★★★★★

  • Grease 2

    ★★★★★

  • Grease

    ★★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • Crimewave

    ★★★★

  • Youth Without Youth

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The Rock

    ★★★★½