chloe has logged 14 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★½
Edit this entry  
03
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Joshy

Joshy

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry