• All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Khalid v. Peñate

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • TESTING

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • I'm Sitting in my Living Room and I Think the World has Ended

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Secret Chord

  • Once Upon A Time In Kuwait

  • Creative Vision

  • Cell

  • Awareness

    ★★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Dreams I Recall

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • To Fitness and Beyond

  • Unparalleled Parking

  • Soul of the City

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Dory Finding

  • Dancing with the Cars

  • Cookie Num Num

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • A Day in the Life of the Dead

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • A California Christmas

  • My Scapegoat

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★½

  • Mank

    ★★★½

  • Elf Pets: Santa's Reindeer Rescue

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★