• Hotel Transylvania

    ★★½

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★

  • Project X

    ★★½

  • 21 Jump Street

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Love Hard

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Grown Ups

    ★★½

  • Now You See Me

    ★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★½