Sort by

brock 👀 has logged 27 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Faculty

The Faculty

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The In-Laws

The In-Laws

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Luca

Luca

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Gaia

Gaia

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
False Positive

False Positive

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Deep Red

Deep Red

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Wind

The Wind

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Come True

Come True

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★
Read the review Edit this entry  
19
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Splinter

Splinter

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★
Read the review Edit this entry  
07
The Djinn

The Djinn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Islands

Islands

2017
×
Read the review Edit this entry  
05
The Wiz

The Wiz

1978
×
Read the review Edit this entry  
03
Caveat

Caveat

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Dream Horse

Dream Horse

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★½
Read the review Edit this entry