Sort by
  • Dune

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • Cruella

    ½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Cut Throat City

  • Just Mercy

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Shaft

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Glass

    ★★

  • Creed II

    ★★½

  • The Equalizer 2

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • Black Panther

    ★★

  • Kings

    ★★½

  • It

  • Get Out

    ★★½

  • Split

    ★★

  • Moonlight

    ★½

  • Central Intelligence

    ½

  • The Nice Guys

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★½

  • Deadpool

  • The Revenant

    ★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Chi-Raq

    ★½

  • Creed

    ★★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★

  • John Wick

    ★★

  • The Equalizer

    ★★

  • Let's Be Cops

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • White House Down

    ★★½

  • World War Z

    ★★½

  • The Hangover Part III

    ★★★½

  • Scary Movie 5

    ★★

  • Fruitvale Station

    ★★½

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Flight

    ★★★½

  • The Intouchables

    ★★★★

  • Drive

  • The Hangover Part II

    ★★★

  • The Other Guys

  • Shutter Island

    ★★

  • The Hangover

    ★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Brooklyn's Finest

    ★★★★

  • Lakeview Terrace

    ★½

  • Tropic Thunder

    ★★

  • The Dark Knight

    ★★

  • American Gangster

    ★★★★★

  • Rush Hour 3

    ★★★½

  • Death Proof

    ★★½

  • I Think I Love My Wife

    ★★★

  • Black Snake Moan

    ½

  • Blood Diamond

    ★★

  • Déjà Vu

    ★★½

  • Idlewild

    ★★

  • Snakes on a Plane

    ★½

  • Waist Deep

    ★★★½

  • Scary Movie 4

    ★★★

  • ATL

    ★★½

  • Get Rich or Die Tryin'

    ★★★½

  • Four Brothers

    ★★

  • Hustle & Flow

    ★★★½

  • Mr. & Mrs. Smith

    ★★½

  • The Longest Yard

    ★★★½

  • State Property 2

    ★★½

  • Sin City

    ★★★★½

  • Guess Who

    ★★½