RSS feed for Eve
  • The Hangover

    ★★

  • War Dogs

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★

  • Nancy Drew and the Hidden Staircase

    ★½

  • Legend

    ★★★½

  • Paris, Texas

    ★★★★★

  • Who's Afraid of Virginia Woolf?

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • Groundhog Day

    ★★★★

  • The Long Day Closes

    ★★★★★

  • Eagle vs Shark

    ★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • The DUFF

    ½

  • Airplane!

    ★★★★★

  • Heaven is for Real

    ½

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★