• Arachnophobia

    ★★★★

  • The Birds

    ★★★★

  • ACDC - Live At River Plate

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★★

  • Play It Safe

    ★★★★½

  • Mr. Thank You

    ★★★½

  • Roboshark

    ★½

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • We, the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★

  • River of Exploding Durians

    ★★★½

  • Becoming Cary Grant

    ★★★

  • North by Northwest

    ★★★★½

  • Love Suicides

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Conton

    ★★★½

  • Our Frozen Past

    ★★★