coleypop has logged 19 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Robin Robin

Robin Robin

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Princess Switch 3: Romancing the Star

The Princess Switch 3: Romancing the Star

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Father Christmas Is Back

Father Christmas Is Back

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Secretly Santa

Secretly Santa

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Wolves

Wolves

2014
×
★★
Edit this entry  
22
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
22
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Deck the Halls

Deck the Halls

2006
×
★★★
Edit this entry  
22
Be Kind Rewind

Be Kind Rewind

2008
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Invisible Man

The Invisible Man

1933
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Alien³

Alien³

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Running Man

The Running Man

1987
×
★★★★
Edit this entry  
22
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Puss in Boots

Puss in Boots

2011
×
★★★½
Edit this entry  
22
Home for Harvest

Home for Harvest

2019
×
Edit this entry