Sort by
  • Wonka

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Camp Hideout

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • The Nun II

    ★½

  • Zombie Town

    ½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • Slotherhouse

  • Retribution

    ½

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • The Passenger

    ★★★★

  • Darkeplica

    ½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • The Flood

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Fear the Invisible Man

  • Maggie Moore(s)

    ★★

  • The Miracle Club

    ★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • About My Father

    ★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Buddy Games: Spring Awakening

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Space Pups

    ½

  • Fast X

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Double Life

    ½

  • The Mother

    ★½

  • Love Again

  • Kill Her Goats

    ½

  • Big George Foreman

    ★½

  • The Black Demon

  • Robots

  • Future Soldier

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Tank

    ★½

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • One Day as a Lion

    ★★★

  • Ripper's Revenge

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Malum

    ★½

  • Assassin

    ½

  • His Only Son

  • Simulant

    ★½