Sort by
  • A Haunting in Venice

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • The Pale Blue Eye

  • Snow Day

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Poker Face

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

  • Werewolf by Night

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man