Colin has logged 17 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
300

300

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Late Night

Late Night

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Losers

The Losers

2010
×
★★★
Edit this entry  
15
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Chasing Happiness

Chasing Happiness

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry