colleenstrat has logged 10 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Death of a Ladies' Man

Death of a Ladies' Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tommy Boy

Tommy Boy

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry