Sort by
  • Fast X

  • Halloween Ends

    ½

  • Blonde

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Senior Year

  • The Staircase

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Black Crab

    ★★½

  • Umma

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Phoenix Rising

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • Restless

    ★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The In Between

    ★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★

  • Bigbug

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★

  • Shut In

  • Blacklight

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Marry Me

  • Death on the Nile

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Dual

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Redeeming Love

    ½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Sex Appeal

    ½

  • Gold

    ★★½