RSS feed for coltped
  • Kuroneko

    ★★★★

  • Seconds

    ★★★★

  • Kedi

    ★★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • Mirror

    ★★★★½

  • La Haine

    ★★★★½

  • Rosemary's Baby

    ★★★★

  • Goodbye to Language

    ★★½

  • Incendies

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Movie 43

    ½

  • Martyrs

    ★★★★

  • Stalker

    ★★★★★

  • Stress Position

  • 10/65: Self-Mutilation

    ★★★½

  • White Film

    ★★★

  • Three Transitions

    ★★★½

  • Atman

    ★★★★