• It Chapter Two

    ½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Temple

    ½

  • The Shack

    ½

  • The Nun

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★

  • The Lost City of Z

    ★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • A Cure for Wellness

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Gun Shy

  • The Babysitter

    ★★★