• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Offer

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★★

  • Sofía Niño de Rivera: Lo Volvería a Hacer

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★½

  • My Sweet Lord

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Chicken Fight

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Bliss

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½