Megan has logged 13 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Tag

Tag

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Scout

The Scout

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Tron

Tron

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Gods and Monsters

Gods and Monsters

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry