Sort by

syd has logged 12 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Persona

Persona

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Joker

Joker

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
29
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
Read the review Edit this entry  
27
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jaws

Jaws

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Enemy

Enemy

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry