• Thor: Love and Thunder

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★

  • Still Life

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

  • Annette

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Loki

  • Vegas Needs a New King: The Making of Six-String Samurai

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Cliff Walkers

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

  • First Light