Sort by
  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Troll

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Cars on the Road

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★