• Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • The Marksman

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★★

  • News of the World

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Songbird

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Come Play

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Rogue

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • The Tax Collector

    ½

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Force of Nature

  • Irresistible

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½