Buster has logged 382 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Firehouse Dog

Firehouse Dog

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Snake Eyes

Snake Eyes

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
White Fang

White Fang

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Doors

The Doors

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2: The Final Jam

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fire in Paradise

Fire in Paradise

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
40 Days and 40 Nights

40 Days and 40 Nights

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry