Sort by
  • Smile

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Sidney

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Blonde

  • Barbarian

    ★★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Prey

  • Ek Villain Returns

    ★½

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Utama

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Master

    ★★½

  • A Love Song

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Bright Side of Things

  • House of Gucci

    ★★½

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Wolf

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Inu-oh

    ★★★★