Sort by
  • The Boogeyman

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★

  • About My Father

    ★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Crater

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Robots

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Quasi

    ★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Nefarious

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • One True Loves

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Paint

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Simulant

    ★★½

  • On a Wing and a Prayer

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Marlon Wayans: God Loves Me

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • At Midnight

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fear

    ★½

  • Maybe I Do

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • House Party

    ★★