RSS feed for Connor

Connor has logged 14 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mirai

Mirai

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Marnie

Marnie

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Climax

Climax

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ashes and Diamonds

Ashes and Diamonds

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Transit

Transit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Detour

Detour

1945
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Drift

Drift

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
She's Gotta Have It

She's Gotta Have It

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Monkey Business

Monkey Business

1952
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Joe Rogan: Strange Times

Joe Rogan: Strange Times

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Stomp the Yard

Stomp the Yard

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Aviator's Wife

The Aviator's Wife

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry