Connor has logged 12 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ron White: A Little Unprofessional

Ron White: A Little Unprofessional

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Amy Schumer: The Leather Special

Amy Schumer: The Leather Special

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Deidra & Laney Rob a Train

Deidra & Laney Rob a Train

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Justice League Dark

Justice League Dark

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry