Sort by

Connor has logged 13 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fahrenheit 451

Fahrenheit 451

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Superman

Superman

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Anon

Anon

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Terminal

Terminal

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Con Is On

The Con Is On

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry