Sort by
  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

  • Barbarian

  • Bullet Train

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The 355

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • The King's Man

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Hawkeye

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

  • Vacation Friends

  • Reminiscence

  • The Protégé

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

  • Jungle Cruise

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

  • Lamb

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

  • James Acaster: Make a New Tomorrow

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Below Zero

  • Outside the Wire

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Songbird

  • Holidate

    ★★½

  • Friendsgiving

  • Freaky

  • American Murder: The Family Next Door

  • South Park: The Pandemic Special

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

  • Unhinged

  • The Swing of Things

    ½

  • Athlete A

    ★★★★

  • 8:46

  • Extraction

    ★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness