Connor Strader has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Wayne's World

Wayne's World

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Devil and Father Amorth

The Devil and Father Amorth

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Darkman

Darkman

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Race with the Devil

Race with the Devil

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
What Ever Happened to Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Cleaning Lady

The Cleaning Lady

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry