• Hustle

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Valet

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Welcome to the Jungle

    ★★

  • You and I

    ★★

  • The Green Hornet

    ★½

  • Transformers

    ★★★½

  • Rocky Balboa

    ★★★★

  • Glory Road

    ★★★

  • The Business

    ★★★

  • The Sisterhood of the Traveling Pants

    ★★★

  • EuroTrip

    ★★★★

  • Bad Boys II

    ★★½

  • Rollerball

    ★½

  • A Beautiful Mind

    ★★★

  • Sugar & Spice

    ★★½

  • The Talented Mr. Ripley

    ★★★

  • Mickey Blue Eyes

    ★★★

  • Muppets from Space

    ★½

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★½

  • Enemy of the State

    ★★★★½

  • Armageddon

    ★★★½

  • Con Air

    ★★★★½

  • Jerry Maguire

    ★★★★½

  • Independence Day

    ★★★½

  • Heat

    ★★★★★

  • Dangerous Minds

    ★★★

  • Jimmy Hollywood

    ★★

  • Blue Chips

    ★★★★

  • Malice

    ★★★

  • Unforgiven

    ★★★★★

  • State of Grace

    ★★★★½

  • Road House

    ★★★★

  • Peggy Sue Got Married

    ★★½

  • Top Gun

    ★★★★★

  • Silkwood

    ★★★½

  • Thief

    ★★★★

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★½

  • Rollerball

    ★★★★

  • Fail Safe

    ★★★★

  • The Hustler

    ★★★★★