• Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The Man Who Killed Don Quixote

    ★★★

  • Ghost Stories

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Creed

  • Seven Psychopaths

    ★★★★

  • The Losers

    ★★★

  • The Pacifier

    ★★★★

  • Deep Blue Sea

    ★½

  • Men in Black

  • Congo

    ★★★

  • Police Story

    ★★★★

  • Permanent Vacation

    ★★★½

  • Rocky

  • The Conversation

    ★★★★

  • Goldfinger

    ★★★½

  • From Russia with Love

    ★★★

  • Dr. No

    ★★★

  • Stray Dog

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½