Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Naruto 20th Anniversary - Road of Naruto

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Project SEKAI COLORFUL LIVE 1st - Link -

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Santa Barbara

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Antebellum

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Black Is King

    ★★★★½

  • Dorohedoro: Bonus Curse

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Dorohedoro

    ★★★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Star Wars Collection

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • La Llorona

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★