Sort by
  • I Know Who Killed Me

    ★★★½

  • Femme Fatale

    ★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Freddy vs. Jason

    ★★½

  • Jason X

    ★★★

  • Overboard

    ★★★★

  • Étoile

    ★★★

  • City of the Living Dead

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Wolf Hour

    ★★

  • My Sister in Law

    ★★★

  • The Principal

    ★★

  • The Substitute

    ★★½

  • One Eight Seven

    ★★

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • Laurin

    ★★★

  • Dr. Goldfoot and the Girl Bombs

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★