Sort by
  • Lady Ballers

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Rustin

    ★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★½

  • Take Care of Maya

    ★★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Kidnapped

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★½

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Ivalu

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Kokomo City

    ★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½