Sort by
  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Home Team

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Dolly Parton: A MusiCares Tribute

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Godmothered

    ★★

  • The Prom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Ava

    ★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★★

  • Roped

    ★★

  • The Secrets She Keeps

    ★★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Four Good Days

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • My Spy

    ★★

  • Dracula

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Homecoming for the Holidays

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Noelle

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★