• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse Of The Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • 2000 Mules

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Cat Burglar

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Tall Girl 2

    ½

  • Kimi

    ★★

  • Shut In

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Bidoof's Big Stand

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Mayor Pete

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Injustice

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Aline

  • Akakiri

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★½

  • T0-B1

    ★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★

  • The Duel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½