Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Creed II

    ★★★

  • The Predator

  • Creed

    ★★★★½

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Predators

    ★★

  • Aliens vs Predator: Requiem

    ½

  • AVP: Alien vs. Predator

    ★½

  • Road Trip

    ★★

  • Alien³

    ½

  • Total Recall

    ★★★★

  • Predator

    ★★★½