Sort by
  • Sharper

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • Inside Man

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • They/Them

    ★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Ipcress File

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½