RSS feed for Gary

Gary has watched 12 films released in the 2020s.

  • Dangerous Lies

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★★