RSS feed for Gary

Gary has rated 188 films released in the 1980s.

  • Valley Girl

    ★★★½

  • Just One of the Guys

    ★★★★

  • Summer School

    ★★★½

  • April Fool's Day

    ★★★

  • Modern Romance

    ★★★½

  • City of the Living Dead

    ★★★★

  • The Devil's Honey

    ½

  • The Beyond

    ★★★★

  • Demons

    ★★★½

  • Ms .45

    ★★★★

  • Cat's Eye

    ★★★½

  • Link

    ★★★

  • The Company of Wolves

    ★★★½

  • F/X

    ★★★½

  • Popeye

    ★★★★

  • Real Genius

    ★★★★

  • Sixteen Candles

    ★★★★

  • Hollywood Vice Squad

    ★★½