RSS feed for Gary

Gary has rated 210 films released in the 1990s.

  • PCU

    ★★★

  • The Grifters

    ★★★★

  • The Big Hit

    ★★½

  • Coneheads

    ★★

  • Executive Decision

    ★★★

  • Species

    ★★★

  • Red Rock West

    ★★★½

  • The Rocketeer

    ★★★★

  • Night of the Living Dead

    ★★★½

  • Hard Eight

    ★★★★

  • Death Becomes Her

    ★★★½

  • Scent of a Woman

    ★★★½

  • Last Action Hero

    ★★★½

  • For Love of the Game

    ★★★½

  • The Quick and the Dead

    ★★★★

  • A Simple Plan

    ★★★★

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★★

  • The Fisher King

    ★★★★