RSS feed for Gary

Gary has rated 248 films ★★★★ .

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★★★

  • The Machinist

    ★★★★

  • Coherence

    ★★★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★★

  • Imprint

    ★★★★

  • Cigarette Burns

    ★★★★

  • The Limey

    ★★★★

  • Traffic

    ★★★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Dope

    ★★★★

  • Undone

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Battle Royale

    ★★★★

  • Marathon Man

    ★★★★