RSS feed for Gary

Gary has rated 43 films ★★★★★ .

  • Parasite

    ★★★★★

  • Brazil

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • The Haunting

    ★★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Close Encounters of the Third Kind

    ★★★★★

  • Lawrence of Arabia

    ★★★★★

  • City of God

    ★★★★★

  • Radiohead: In Rainbows – From the Basement

    ★★★★★

  • Stop Making Sense

    ★★★★★

  • Planet Earth

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

    ★★★★★

  • Rear Window

    ★★★★★

  • Vertigo

    ★★★★★

  • Network

    ★★★★★

  • Martyrs

    ★★★★★