RSS feed for Lee

Lee has logged 20 entries for films during February 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Point Blank

Point Blank

2010
×
★★★½
Edit this entry  
24
What Have I Done to Deserve This?

What Have I Done to Deserve This?

1984
×
★★★½
Edit this entry  
22
Dark Habits

Dark Habits

1983
×
★★★
Edit this entry  
20
Labyrinth of Passion

Labyrinth of Passion

1982
×
★★½
Edit this entry  
19
Munich

Munich

2005
×
★★★★
Edit this entry  
18
Pepi, Luci, Bom

Pepi, Luci, Bom

1980
×
★★★
Edit this entry  
17
Four Flies on Grey Velvet

Four Flies on Grey Velvet

1971
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Cat o' Nine Tails

The Cat o' Nine Tails

1971
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Bird with the Crystal Plumage

The Bird with the Crystal Plumage

1970
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Super 8

Super 8

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Woman in Black

The Woman in Black

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
War Horse

War Horse

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Separation

A Separation

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Help

The Help

2011
×
★★½
Edit this entry  
06
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Carnage

Carnage

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Artist

The Artist

2011
×
★★★★
Edit this entry  
02
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry