courtneyfox has logged 19 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Funny Girl

Funny Girl

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
American Animals

American Animals

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Raw

Raw

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nosferatu

Nosferatu

1922
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
M.F.A.

M.F.A.

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Jerk

The Jerk

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Naked Brothers Band: The Movie

The Naked Brothers Band: The Movie

2005
×
Read the review Edit this entry  
17
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Final Member

The Final Member

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry